!!!DNE 2.6.2013 JSEM SE STALA S BADDYM MLADÝM MISTREM ČESKÉ REPUBLIKY OBEDIENCE 2013!!!

Na rovnátkách

26. listopadu 2012 v 17:23 | Ťuy |  Skoro deník
Ahoj,dneska jsem šla k zubaři na rovnatka.Byla to opět hrůza,bolelo to moc,někdy si říkám,že bych radši měla křivé bílé zuby než rovné,přecitlivěle a žluté zuby.Doktor říkal mámě,že mi to budou dělat 15,20minut ale trvalo to asi 45minut!Když mi to dokončili,byla jsem hrozně ráda ale bolest byla velká a ještě teď mě to bolí.Naštěstí na kontrolu tam jdu až za půl roku.
Od doktora jsem šla na autobus,bylo mi tak blbě,že jsem si sedla doprostřed a začala si číst knižku.Po chvili ke mě přilítla spolužačka ze základky,měla jsem radost,že ji vidím a po chvíli nastoupila další spolužačka ze základky.Najednou se mi udělalo lépe ale stále mi bylo dost blbě.Ale jsem ráda,že jsem je viděla a mluvila s nima :)
Kolem 18.hodiny pujdu venčit Baddyho s kamarádkou a jejím psem,tak se jdu pomalu chystat a asi ještě dneska tu bude další díl ZNALCE PSí DUšE!těšte se!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Klikni! prosím

Zde

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Kdo víno má a nepije,
Kdo hrozny má a nejí je,
Kdo ženu má a nelíbá,
Kdo zábavě se vyhýbá,
Na toho vemte bič a hůl,
To není člověk... ale vůl...!
(Werich)

-zde je odkaz na skupinu Pardubických pejskařů. Kdo je z okolí Pardubic a má facebook a psa nebo má rád psi, měla by být jeho povinnost se k nám přidat!