!!!DNE 2.6.2013 JSEM SE STALA S BADDYM MLADÝM MISTREM ČESKÉ REPUBLIKY OBEDIENCE 2013!!!

Víkend s prázdninami

20. prosince 2013 v 8:45 | Ťuy |  Skoro deník

V sobotu 26.10.2013 jsem byla s tetou na cyklovýletě. Najely jsme 44 kilometrů. Jely jsme z Pardubic přes Chrudim, kde jsme si daly zastávku v cukrárně. Já si dala zákusek zvaný střecha a pokračovaly jsme v cestě dál do Slatiňan, kde jsme si udělali zastávku na pití a jely jsme dál. Projely jsme několika vesnicemi a pomalu se vracely k Chrudimi. Párkrát jsme museli vyšlapat kopečky a jeden byl tedy extrém ale stál za to, protože jsme pak jeli z něj dolů rychlostí cca 57Km\H . Projely jsme hřebčínem ve Slatiňanech. Po cestě jsme viděly mnoho krásných věcí. Neřekla bych, že v dnešní době ještě tolik lidé chovají ovce, kozy, krávy a králíky (slepice považuji za stále hodně chována zvířata). Mile mě to překvapilo. Jely jsme především po stezkách a přírodních cestách, a silnice jsme využívali minimálně. Cestou zpět jsme se stavili ještě v Medlešicích na kofolu a pak už rovnou domů. Počasí nám výborně vyšlo. V neděli jsem odpočívala, protože mě po tom výletě bolely docela nohy.
V pondělí jsem jela s kamarádkou na koně. Přijely jsme o něco dřív, abychom se mohly jít podívat na trénink skoků. Poprvé a z takové blízkosti jsme viděli koně skákat přes překážky, dokonce jsme jednu překážku přesunuly o kousek dál. Po skončení tréninku přišla řada na nás, připravili jsme si koně a mohli jsme vyrazit na vyjížďku do okolí Rokytna. Viděli jsme Kuňku a krásný západ slunce. S koňmi jsme se vrátili už skoro za tmy. Největší sranda nastala, když jsme je šli odstrojovat, skoro nic jsme neviděli, teda aspoň já, měla jsem tmavě hnědou klisnu a kamarádka bílého valacha. K naši smůle u těchto koní praskla nedávno žárovka a ještě ji nikdo nevyměnil. Ale nakonec jsme to zvládli a o půl šestý jsme odjely domů. Byla to paráda, když si na to vzpomenu, ale mé nohy mají asi jiný názor, opět jsem sotva chodila.
Ve středu jsem šla s Baddym do lesa na procházku, trénovali jsme přivolání a hráli si. Počasí nám opět vyšlo. Je podzim a příroda se připravuje na zimu. Listy se pěkně zbarvuje, krása to procházet, slyšet šustění listů.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Klikni! prosím

Zde

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Kdo víno má a nepije,
Kdo hrozny má a nejí je,
Kdo ženu má a nelíbá,
Kdo zábavě se vyhýbá,
Na toho vemte bič a hůl,
To není člověk... ale vůl...!
(Werich)

-zde je odkaz na skupinu Pardubických pejskařů. Kdo je z okolí Pardubic a má facebook a psa nebo má rád psi, měla by být jeho povinnost se k nám přidat!